Hírek & Események | MGM Alapítvány

Hírek & Események

Bankszámlaszámunk, adószámunk

Sokan kérdeztétek a bankszámlaszámunkat, hogy adományozhassatok, illetve az adószámunkat hogy az adó 1%-át nekünk tudjátok felajánlani.

Közösségben, szeretettel készülődtek a karácsonyra Ajkán

Időben ugyan még nem, de a szívekben már ott volt a karácsony december 19-én az óvárosi karácsonyi rendezvény idején.

Ha eljönnek az angyalok

Nálunk járt az Ajkai Borsos Miklós Általános Iskola énekkara!

Hallgassátok!

Rallyautót vezetni vakon!

Janót születésnapja alkalmából megleptük egy számára elérhetetlennek tűnő élménnyel.

Árulkodjon az eseményről a videó összeállításunk!

Az MGM Alapítvány

A Molnár Gábor Műhely Alapítvány testi, érzékszervi és értelmi fogyatékossággal élő felnőttek nappali intézménye. A nappali ellátáson belül részt vesznek fejlesztő foglalkozásokon, életvezetési foglalkozásokon és színvonalas művészi tevékenységet is végeznek. Az Ambrózia színjátszók drámáznak, míg a Hangadók zenekar akár két órás koncerttel is tud szórakoztatni. Emellett dolgoznak is, szociális és rehabilitációs foglalkoztatás keretén belül. Szőnek, csomagolnak, sorjáznak, és még sok más egyéb tevékenység is szolgálja életüket.

Molnár Gábor Műhely Alapítvány

Levélcím: 8400 Ajka, Móra Ferenc utca 30.

Tel: +36-88/213-844

Email: mgma.ajka@gmail.com